Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed  |   | 

1 usd TL

ZM-TK-250 Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Makinası

ZM-TK-250 Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Makinası
  • Telefon:
  • Endüstri Makine Ürün Tipi: Ambalaj - Paketleme
  • Web Site: http://www.zambakkagit.com.tr
  • Kimden.: Sahibinden
  • Durumu.: Sıfır
  • Şehir: İstanbul(Avrupa)
  • İlçe: Beylikdüzü
  • İlan Tarihi: 2 Temmuz 2020 15:56
  • Bitiş Tarihi: 140 gün, 11 saat

Açıklama

https://www.youtube.com/watch?v=f35ih_6StU4

Otomatik Tuvalet Kağıdı ve Mutfak Havlusu İmalatı Makinası

ZM-TK-250 Model Tam Otomatik Tuvalet Kağıdı Makinası: Üstün PLC programlama teknolojisi, frekans hız regulatorü, elektronik fren ve HMI işletim arayüzüyle donatılmıştır. ZM-TK-250 Tuvalet Kağıdı Makinası, pazara girişiyle birlikte, bütün bu sahip olduğu donanımların işleyişindeki mükemmellik sayesinde, tüm müşterilerinin haklı saygınlığını edinmiştir. Kağıdı ve zamanı etkili harcaması konusundaki ustalığı, ekonomik karlılığı arttırmaktadır. Yüksek kalitede tuvalet kağıdı imalatı ve kağıt havlu üretimi için en ideal şeçimdir.

1. Bobin standı arzuya göre dikey ya da yatay stilde olabilir. Dikey bobin standının kullanıldığı makinelerde, kağıdın yüklenmesi ve transmisyonu pnömatik sistem ile yapılmaktadır. Her bir bobin için ayrı ayrı gerilim kontrol edici aygıtlar vardır ve gelen ham kağıt üçgen şekilinde yatırılarak işlenir. Yatay tipe göre daha kolay ve çabuk yükleme avantajına sahiptir. Yatay bobin standının kullanıldığı makinelerde de kağıt yüklemesi ve transmisyonu yine pnömatik sistem ile olmaktadır. Kağıt original şekliyle yerleştirilmiştir ve yine her bobin için ayrı ayrı gerilim ölçen aygıtlar mevcuttur. Bağımsız duvar tipi arka stand yapısı kullanım kolaylığı sağlar, temizliği kolaydır.
2. Tuvalet Kağıdı Makinası, kağıtta oluşabilecek herhangi bir kopma ya da bitmeye karşı, otomatik olarak durma fonksiyonuna sahiptir.
3. Bu tuvalet kağıdı makinasının sarma teknolojisi bir ilki gerçekleştirmiştir. Ürün ilk başta sıkı, daha sonraysa gevşek olarak sarılabilir. Bu sayade kağıt rulosunun farklı yerlerine, farklı elastikiyet vermek mümkündür. Özellikle de ürün uzun süre stoklanacaksa, bu süre sonunda bile, rulo ilk sarıldığı gündeki muntazamlığını korur. Bu fonksiyonun kontrolu micro-bilgisayar ile sağlanmaktadır.
4. Masura otomatik olarak değişmektedir ve tamamlanan ürün otomatik olarak boşaltılır. Kağıt masura ya da çelik masuranın çapı 25mm-50mm arasında değiştirilebilir. En yüksek dolama hızı 230m-250m/dk’dır, bir rulonun sarma ve boşaltma işleminin 7-8 saniye arasında tamamlanacağı ifade edilebilir. Bu 115mm’lik, 200 sayfa tuvalet kağıdı rulosu için 8 sn olarak ölçülmüştür. Ürünün markası, sayfa sonuna kabartma desen olarak eklenecek olursa bu sürenin ölçümü 9sn olarak değişir.
5. Masura bitmesine karşı makinede uyarı sistemi mevcuttur.
6. Çift gofrajlı bir ürünü, tek gofraj uygulanmış bir ürünle kıyaslayacak olursak: Kenar yapıştırma daha yumuşaktır, uygulanan gofraj aynı zamanda tamamlanır, kullanım esnasında kağıt katları dağılmaz, aynı boyutdaki tek gofrajlı ürün %15 kadar daha ağırdır. Bu durum, özellikle mutfak havlusu üretimi için tercih edilir.
7. Otomatik kenar kesim, kenar yapıştırma ve kenar kapatmanın senkronize edilmesiyle, kağıt ve zaman harcaması oldukça düşer. Sonuç olarak da ürün kalitesi ve üretim verimliliği artmış olur.
8. İstenildiği takdirde ürünün sonuna marka baskılama aygıtı yerleştirilebilir. Bu baskı ürünün sonundan 4cm uzaklıktadır, kağıdın dağılmasını önler ve ürünü taklitlerinden korur. Bu fonksiyon özellikle gofrajsız üretilen ürünler için idealdir.
9. Kağıt havlu üretiminde, yapıştırma işlemi büyük çaplı yapıştırma silindiriyle yapılır ve kullanılması gereken yapıştırıcı miktarı da bilgisayar ile kontrol edilir.
10. Ürünü sararken benimsenmiş olan ‘up-guided’ metodu ve ham kağıdın ileri geri anlık değişim düğmesi, operasyonu çok daha basitleştiren özellikleridir.
11. Makinenin her ünitesi ayrı bir motor ile idare edilir. Her pozisyonda kağıt gerilimini ölçmek böylece kolaydır. Yıllarca kullanım sonrasında bile, biten ürünün toplam uzunluğu, perfore ölçüsü ve rulo gerilimindeki hassasiyet garanti edilebilir.

Share Button

Etiket Yok

652 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

İlan No: 295efdd97231ad2

Sponsor Linkler

zm-jtk-500-jumbo-tuvalet-kagidi-makinasi

1 usd TL

Zm-jtk-250 laminasyonlu jumbo tuvalet kağıdı enmotion havlu ...

Zm-jtk-250 laminasyonlu jumbo tuvalet kağıdı ve enmotion havlu makinası bu makina ile tuvalet kağıdı, maxi jumbo tuvalet kağıdı, mini jumbo tuvalet kağıdı, enmotion havlu ve […]

195 toplam görüntüleme, 0 bugün

karton-kutu-makinasi

1 usd TL

Zm-cb800-2000 karton kutu makinası

Zm-cb800-2000 karton kutu makinası bu makine ile hamburger, patates , kroket vb. ürünlerin servisinde kullanılan tek kullanımlık karton kutular üretilmektedir. makinede bütün işlemler servo kontrol […]

210 toplam görüntüleme, 0 bugün

karton-bardak-kalıp-kesme

1 usd TL

Zkpm-punch otomatik hızlı karton bardak kalıp kesim makinası...

Zkpm-punch otomatik hızlı karton bardak kalıp kesme makinası zkpm-punch otomatik karton bardak kenar kesim makinasında bulunan, micro-bilgisayar vasıtası ile; makinenin hızını, kağıt besleme yapan servo […]

194 toplam görüntüleme, 0 bugün

zm-pm-ii-2-renkli-pecete-makinasi

1 usd TL

Zm-pm-ii peçete makinası

Zm-pm-ii peçete makinası zm-pm-ii model kağıt peçete makinaları, ham kağıdı keser ve kare ve ya dikdörtgen kağıt peçete olarak katlar. uygulanan rezistans sistemi ile gofraj […]

187 toplam görüntüleme, 0 bugün

flexo-baski

1 usd TL

Zk-b pr860 karton bardak flexo baskı makinası

Zk-b pr860 karton bardak flexo baskı makinası zk-b pr860 karton bardak flexo baskı makinamız ile, kalıplarınıza uygun ölçülerde, istediğiniz tasarımda karton bardak baskısı yapabilirsiniz. zk-b […]

204 toplam görüntüleme, 0 bugün

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

Reklam

Click here to purchase Jibo